ESKİŞEHİR GÜMÜŞ

Gizlilik ve Kullanım Şartları


 

Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkeleri

eskisehirgumus.com da sizin özeliniz bizim için cok önemli. Gizlilik politikamız sizi, müşterilerimizi, hangi bilgileri, ne için istediğimizi ve bu bilgilerin nasıl açık ve anlaşılması kolay bir formatta kullanıldığını bilgilendırmek üzere tasarlanmıştır.

Derleme ve bilgi

Sipariş müşterimiz siparişini online yada telefon ile verdiği zaman toplanan bilgiler:

İsim ve Soyisim
Adres
Email
Telefon numarası
Kredi kartı bilgileri

Kendiniz tarafından verilen kişisel bilgiler siparişinizi doğrulamak, dolandırıcılık ve suistmal olma durumunu belirlemek ve önlemek, ve sizin sorularınızı cevaplandırmak için kullanılmaktadır. eskisehirgumus.com hiç bir kişisel bilgiyi üçüncü şahıslarla paylaşmaz, satmaz yada kiralamaz.

eskisehirgumus.com siparişler ile alınan tüm email adreslerini müşteri veritabanımızda saklama hakkına sahiptir. Müşteri veritabanımız reklam amaçlı bilgileri müşterilerimize ulaştırmak amaçlı kullanılmaktadır. Buna zorunlu değilsiniz ve istediğiniz an üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Promosyonlar - İndirimler

eskisehirgumus.com zaman zaman promosyanlar ve çekilişler yapmaktadır. Herhangi bir promosyon için katılım kesınlıkle ısteğe bağlıdır. Herhangi bir pazarlama programına katılmak için sizden aşağıdaki bilgilerin bazıları ya da hepsi istenebilir:

İsim ve Soyisim
Email
Sehir
Ülke
Yaş
Cinsiyet

Yukarıda toplanan bilgiler kazananı belirlemek ve email adresi de bilgilendirmek amacı ile kullanılmaktadır. Toplanan tüm coğrafi ve demografik bilgiler sadece eskisehirgumus.com pazarlama amaçları için kullanılmaktadır. Tüm bilgiler müşterilerimiz hakkında detaylı bilgileri bir araya getirmeye yardımcı olmaktadır ve böylece biz gelecekteki promosyonlarımızı daha iyi tasarlayabilmekteyiz. Bu bilgilerin toplanması kesinlikle gizli olup belirtilen güvenlik standartlarımızı desteklemektedir.

Güvenlik

Siparişinizle birlikte yada promosyon amacıyla bilgilerinizi beyan ettiğinizde (kredi kartı numarası gibi), bu bilgi şifre ile koruma altına alınır ve Secure Socket Layers tarafından korunur(SSLs). SLS bu endüstride en iyi şifreleme programıdır. Ödeme sayfasına geldiğinizde(kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz sayafa) sayfanın sol tarafında sayfanın güvenli oldugunu gösteren bir kilit simgesi göreceksınız. İnternette güvenli olmayan bir sayfada geziniyorsanız kilit simgesi gözükmeyecektir. Buna ek olarak, eskisehirgumus.com tüm kişisel bilgilerinizi güvenli bir alanda, erişimi kısıtlandırılmış olarak saklayarak bilgilerinizi korumada bir adım ileriye gitmiştir.eskisehirgumus.com gerekli görüldüğünde kişisel bilgiler de dahil olmak üzere bilgilerinizi toplama ve açığa çıkarma yetkisine sahiptir. Tek tedbirimiz olarak, bu bilgiler uygun kanun, yasal süreç, düzenleme yada hükümet isteğine göre elde edilebilir.

Yasadışı aktiviteleri, şüphelenilen dolandırıcılığı , kişilerın fiziksel güvenliğine zarar verecek tehditleri araştırmak önlemek ve düzeltmek için yada kanunların gerektirmesi durumunda kişisel bilgi toplayabilir ve imkan dahilinde bunları paylaşabiliriz. Aynı zamanda kredi kartı dolandırıcılığını önlemek ve riskleri azaltmak için diğer şirket ve organizasyonlarla bilgi alışverişinde bulunabiliriz.

eskisehirgumus.com gizlilik sözleşmesine rızanız

Web sitemizi kullanarak eskisehirgumus.com gizlilik sözleşmesine dahil olmuş oluyorsunuz. Bu bizim bütün olarak kendimize ait gizlilik sözleşmemizdir ve ve daha önceki hiçbir sürümün yerini almamıştır. eskisehirgumus.com gizlilik sözleşmesinde herhangi bir değişiklik yapma yetkisine sahiptir ve müşterilerine gizlilik sözleşmesini herhangi bir değişiklik olma durumu dolayısıyla zaman zaman okumalarını tavsiye eder. Websitemizi devamlı olarak kullanmanız gizlilik sözleşmesine ve yapılan herhangi bir değişikliğe razı olduğunuzu gösterir.

Sorular ve yorumlar

Gizlilik sözleşmesi ile ilgili herhangi bir sorunuz yada yorumunuz olursa lütfen MusteriHizmetleri@eskisehirgumus.com aracılığı ile müşteri hizmet temsilcilerimizle yada telefon ile iletişime geçiniz : +90 222.220 18 10. Herzamanki gibi, geri bildirimlere açığız ve takdir ediyoruz.